Menu

O mně

Jak pracuji a s kým

historie

Historie

V roce 1999 jsem začala jako Ivana Bednářová pracovat v oblasti grafiky, webdesignu, polygrafie a propagace jako externí grafik. Od roku 2011 pracuji jako Iva Schneiderová - Studio SCHNEIDER stále ve stejném oboru, a to i pro mnoho dalších grafických studií a mnohé české i nadnárodní společnosti.

Grafiku jsem schopna připravit na různé způsoby od malých vizitek, razítek až po kompletní corporate identity (webová prezentace, tiskoviny, propagační materiály, mobilní aplikace atd.) viz. mé reference www nebo reference dalších reklamních materiálů. Moje obchodní strategie je založena na plné spokojenosti zákazníků. Krédem grafického Studia SCHNEIDER je, a vždy bude, maximálně vyhovět požadavkům a přáním zákazníků a nejenom splnit, ale i překonat jejich očekávání.

V dnešní době již dle potřeby pracuji externě i s mnoha mladými kreativními kolegy - profesionály v oboru jak programování webových prezentací tak tvorbě dalších grafických materiálů. I při opravdu velkých akcích má díky tomu zákazník plný servis a práci dostává ve stoprocentní kvalitě. Dbám na to, aby ve všech bodech tvorby a vývoje webových prezentací a veškerých grafických materiálů byly dodrženy všechny dnešní platné postupy a zásady tvorby.

Vyzkoušejte mé grafické služby a objednejte si jakékoliv služby online nebo mě navštivte v kancelářských prostorách v Jiřicích u Benátek nad Jizerou, případně navštívím já vás v Praze i jinde v okolí či po republice. Budeme tak moci zjistit přesně Vaše představy o tom, jak by ten či onen projekt měl vypadat, či co by měl vyjadřovat. Nápady a kreativitu však můžete nechat pouze na mě.