Menu

Co nabízím

Již od roku 1999 nabízím kompletní služby v oblasti webdesign, grafiky, corporate identity, eshopů, propagačních materiálů - řešení na míru.

webdesign

Webdesign

je jednou z hlavních náplní činnosti grafického studia. Vytvořím kreativní a jedinečné grafické řešení vaší internetové prezentace či eshopu.

grafické návrhy

Grafické návrhy

jsou další velkou částí mé práce, tvořím návrhy pro vizitky, tiskoviny, letáky, brožury, časopisy, reklamní potisky, desky, billboardy aj.

propagační materiály

Grafika propagačních materiálů

zahrnuje grafické zpracování pro letáky, dopisní papíry, obálky, vizitky, zakládací desky, polepy aut, billboardy, reklamní předměty, aj.

corporate identity

Corporate identity

zpracuji originální "tvář" vaší společnosti - kvalitní a jedinečné logo spolu s propagačními materiály v jednotném stylu jsou samozřejmostí.

fotografie

Fotografie

prezentace pomocí dobré fotografie je nedílnou součástí grafiky, nabízím tedy také fotografování interiéru i exteriéru, produktové foto apod. dle přání zákazníka

příprava k ofsetovému tisku

Příprava k ofsetovému tisku

kvalitní zpracování dat k tisku s ohledem na jednotlivá výstupní zařízení klientů - samozřejmostí jsou kompozitní data pdf ve CMYK s ořezy aj.

mobilní aplikace

Mobilní aplikace

vytvářím designy mobilních aplikací pro Apple iPhone i Android - mobilbanking, www mobile, rezervační systémy, portály aj.

e-shop

E-shopy

zabývám se tvorbou eshopů - internetové obchody, nabízím řešení na míru každého klienta - originální webdesign a propracované redakční systémy

redakční systémy

Redakční systémy

doménou redakčních systémů, které tvoříme je snadná a intuitivní ovladatelnost, přizpůsobení se potřebám každého klienta, kvalitní zpracování kódu.

paušál speciální nabídka

Speciální nabídka - paušál

Paušál je předem dohodnutá cena za mé služby, které nabízím. Může být i předem dohodnut rozsah těchto služeb. Tento způsob zákazníkovi garantuje, že budu řešit stanovené úkoly podle zadání bez ohledu na jejich pracnost za předem stanovenou cenu. Je používán především pro webdesign...

Výhody paušálu: výrazné slevy na designy, krátké dodací lhůty, předvídatelné ceny, maximální péče